Koszyk jest pusty

ZAPISZ SIĘ

61 8 614 688

Moje konto

Karnety piękna

SZUKASZ POMYSŁU NA PREZENT?

Jeśli chcesz obdarować mamę, brata, a może koleżankę z pracy wyjątkowym upominkiem, proponujemy zakup "Zaproszenia upominkowego" - Karnetu Piękna i Relaksu. Dzięki niemu obdarowana osoba może spędzić czas w wyjątkowej atmosferze naszego Salonu, oddając się zabiegom pielęgnacyjnym twarzy i ciała. Profesjonalna obsługa oraz sprawdzone kosmetyki zapewnią relaks na najwyższym poziomie. Do tego subtelny zapach świec, a może nawet kieliszek wina...

zaproszenie do salonu kosmetycznego Azyl - przykładzaproszenie do salonu kosmetycznego Azyl - przykład

NIE WIESZ CO WYBRAĆ?

Nasz personel chętnie pomoże w trafnym wyborze zabiegów. Przygotowaliśmy kilka propozycji Karnetów Piękna na różne okazje. Masz również możliwość samodzielnego skomponowania Karnetu Piękna - możesz wybrać dowolny zabieg z naszej oferty. Chętnie przygotujemy specjalnie dobrany zestaw zabiegów. Mając na uwadze indywidualne zapotrzebowania naszych Gości, z przyjemnością zaproponujemy zaproszenie zadowalające zarówno pod względem określonych oczekiwań, jak i pod względem ceny.

zaproszenie do salonu kosmetycznego Azyl - przykładzaproszenie do salonu kosmetycznego Azyl - przykład

UWAGA!

Czas realizacji Karnetu Piękna wynosi 3 miesiące od daty wystawienia.

Ze względu na długi czas oczekiwania na wizytę w naszym Salonie uprzejmie prosimy osoby nie mogące do nas dotrzeć na umówiony termin wizyty o telefoniczne anulowanie rezerwacji w miarę możliwości w jak najszybszym terminie. Pozwoli to innym klientom na wcześniejsze skorzystanie z zabiegów oferowanych w naszym Gabinecie.

Karnet Piękna możesz kupić wygodnie online w naszym sklepie internetowym.

Serdecznie dziękujemy

Zespół Salonu Kosmetycznego Azyl

Podziel się z nami swoją opinią

Doceniamy konstruktywną krytykę naszych Klientek i Klientów

wystaw opinię

Szybki kontakt

ul. Grunwaldzka 40/1
60-786 Poznań
tel. +48 618 614 688
kom. +48 601 593 686
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salonwspółpracuje z:

W dniu 25 maja 2018 zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (dalej jako Rozporządzenie). W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny i wyjaśnić jak przetwarzamy Państwa dane. Szczegóły tutaj >>