Koszyk jest pusty

ZAPISZ SIĘ

61 8 614 688

Moje konto

Elektroliza - Trwałe usuwanie owłosienia

Zabieg urządzeniem Apilus Senior w Salonie Kosmetycznym AzyUrządzenie Apilus Senior II daje nowy wymiar doskonałości w kontrolowanych komputerowo systemach trwałego usuwania owłosienia. Praca na urządzeniu firmy Apilus zapewnia krótki czas wykonywania zabiegu, zmniejsza do minimum bolesność, zapewnia 100% skuteczności i maksymalne bezpieczeństwo klienta. System jest całkowicie kontrolowany przez komputer. Właściwie wykonany zabieg elektrolizy nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji skóry, a jednocześnie skutecznie usuwa zbędne owłosienie. Elektroliza, Termoliza i metoda Blend to techniki zatwierdzone przez amerykańską FDA (instytucja rządowa w USA regulująca m.in. wykorzystanie i skuteczność urządzeń medycznych) jako jedyne całkowicie, trwale usuwające każdy rodzaj włosów, niezależnie od fototypu skóry.

Szczególnie polecamy do redukcji owłosienia na twarzy, w okolicach brwi, pach, bikini, na palcach, karku, uszach i rękach. Apilus to zaawansowana technologia umożliwiająca wykonanie zabiegu z doskonałą precyzją.

Elektroliza jest metodą epilacji z wykorzystaniem prądu galwanicznego, który wprowadzony za pomocą igły do mieszka włosowego powoduje wytworzenie sody kaustycznej, która niszczy komórki rozrodcze włosa. Termoliza wykorzystuje prąd zmienny o wysokiej częstotliwości. Wytworzona energia (ciepło) niszczy komórki rozrodcze włosa. Metoda szybka, o dużej skuteczności, tzw. Flash Blend jest metodą epilacji łączącą działanie dwóch typów prądu: termolizy i prądu galwanicznego. Jest metodą stosowaną przy włosach zdeformowanych i grubych.

  • Zabieg elektrolizy do 10 min. - 80,00 zł
  • Zabieg elektrolizy 20 min. - 100,00 zł
  • Zabieg elektrolizy 30 min. - 120,00 zł
  • Zabieg elektrolizy 40 min. - 140,00 zł
  • Zabieg elektrolizy 50 min. - 160,00 zł
  • Zabieg elektrolizy 60 min. - 180,00 zł
  • Zabieg elektrolizy 70 min. - 200,00 zł
  • Zabieg elektrolizy 80 min. - 220,00 zł

Podziel się z nami swoją opinią

Doceniamy konstruktywną krytykę naszych Klientek i Klientów

wystaw opinię

Nasz salonwspółpracuje z:

W dniu 25 maja 2018 zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (dalej jako Rozporządzenie). W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny i wyjaśnić jak przetwarzamy Państwa dane. Szczegóły tutaj >>