Koszyk jest pusty

ZAPISZ SIĘ

61 8 614 688

Moje konto

Porady

 

Praca jest naszą pasją. Dlatego z chęcią dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem starając się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, z jakimi spotkamy się na co dzień.

Pielęgnacja biustu

Drogie Panie, kieruję kilka słów do Was o tym, jak pielęgnować bardzo delikatną partię naszego ciała, czyli biust. A właściwie dlaczego również nie do mężczyzn?

Czytaj dalej

Gładkie i jędrne ciało na lato

Zbliża się lato i zastanawiasz się, co zrobić, aby skóra na Twoim ciele odzyskała gładkość i jędrność. Przesuszona i szorstka skóra potrzebuje przede wszystkim mocnego peelingu i nawilżenia.

Czytaj dalej

Paznokcie nieidealne...

Mówi się, że wizytówką każdego człowieka są min. jego dłonie i paznokcie. Paznokcie często są odzwierciedleniem stanu zdrowia oraz kondycji całego organizmu.

Czytaj dalej

Dieta na wiosnę

Spójrzmy dzisiaj na wiosenną dietę nie od strony zachodu, ale wschodu... Co mówi medycyna chińska o diecie w miesiącach wiosennych?

Czytaj dalej

Ściągawka z depilacji

Coraz częściej decydujemy się na depilację nie tylko w okresie wakacyjnym, ale również w ciągu całego roku. Bardzo istotną kwestią jest dopasowanie odpowiedniej metody do naszego rodzaju skóry. 

Czytaj dalej

Jak dbać o stopy latem?

Jakie zabiegi wykonać, by nasze stopy w wakacje były gładkie i dobrze wyglądały? Zobacz jak zadbać o stopy w domu i w podróży. Sprawdź, który pedicure będzie najbardziej odporny na słońce.

Czytaj dalej

Przygotowanie skóry do lata

Wakacje tuż tuż więc pora pomyśleć o przygotowaniu skóry twarzy i ciała do lata i wakacji. Właśnie w tym okresie skóra narażona jest na działanie niekorzystnych promieni słonecznych i słonej wody.

Czytaj dalej

Podziel się z nami swoją opinią

Doceniamy konstruktywną krytykę naszych Klientek i Klientów

wystaw opinię

Nasz salonwspółpracuje z:

W dniu 25 maja 2018 zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (dalej jako Rozporządzenie). W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny i wyjaśnić jak przetwarzamy Państwa dane. Szczegóły tutaj >>