Koszyk jest pusty

ZAPISZ SIĘ

61 8 614 688

Moje konto

Nasz zespół

Zgrany i dobrze z sobą współpracujący zespół tworzą: Agnieszka, Justyna, Karolina, Kasia, Magda i Monika.

Jesteśmy pozytywnie nastawione do życia i ludzi, dlatego naszą pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

By podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, systematycznie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach tematycznych, seminariach i targach branży kosmetycznej. A tutaj znajdziesz nasze dyplomy.

Agnieszkakosmetolog
Jestem szczęściarą, gdyż moja praca jest moją pasją. Uwielbiam wyzwania i wysoko sobie stawiam poprzeczkę, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zrelaksowany klient i jego ponowne odwiedziny w salonie są dla mnie największą satysfakcją.
Justynakosmetolog
Kosmetologia i podologia jest dla mnie jednocześnie pracą i pasją. Mój zawód sprawia mi ogromną satysfakcję i przyjemność. Każdego klienta staram się obsłużyć tak, jak sama chciałabym być obsłużona -na najwyższym poziomie.
Karolinakosmetolog
Kosmetyka to realizacja moich marzeń. Systematyczne doskonalenie moich umiejętności pomaga mi w obsłudze klientów, których zadowolenie po zakończonym zabiegu jest dla mnie cudownym uwieńczeniem wizyty.
Kasiakosmetolog
Jako kosmetyczka pracuję 15 lat, stale rozwijając swoje umiejętności. Lubię ten zawód, ponieważ pomaganie innym daje mi satysfakcję i spełnienie, a uśmiech na twarzy zadowolonego klienta mówi sam za siebie.
Magda C.kosmetolog
Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to wartości, którymi kieruję się w mojej codziennej pracy. Staram się, by klient odwiedzający nasz salon, mógł zaznać relaksu i odprężenia od codzienności. Każdy zadowolony klient utwierdza mnie, że zawód kosmetologa to był dobry wybór.
Karinakosmetolog
Bycie kosmetyczką to dla mnie nieustanne rozwijanie swoich umiejętności interpersonalnych oraz ćwiczenie charakteru, cierpliwości i empatii.
Aniakosmetolog
Moje zainteresowanie kosmetologią oraz podologią zrodziło się z miłości do ludzi i chęci dbania o ich dobre samopoczucie. Obserwowanie jak efekty mojej pracy cieszą klientów jest dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju.

Podziel się z nami swoją opinią

Doceniamy konstruktywną krytykę naszych Klientek i Klientów

wystaw opinię

Szybki kontakt

ul. Grunwaldzka 40/1
60-786 Poznań
tel. +48 618 614 688
kom. +48 601 593 686
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salonwspółpracuje z:

W dniu 25 maja 2018 zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (dalej jako Rozporządzenie). W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny i wyjaśnić jak przetwarzamy Państwa dane. Szczegóły tutaj >>