Karnety piękna

SZUKASZ POMYSŁU NA PREZENT?

Jeśli chcesz obdarować mamę, brata, a może koleżankę z pracy wyjątkowym upominkiem, proponujemy zakup "Zaproszenia upominkowego" - Karnetu Piękna i Relaksu. Dzięki niemu obdarowana osoba może spędzić czas w wyjątkowej atmosferze naszego Salonu, oddając się zabiegom pielęgnacyjnym twarzy i ciała. Profesjonalna obsługa oraz sprawdzone kosmetyki zapewnią relaks na najwyższym poziomie. Do tego subtelny zapach świec, a może nawet kieliszek wina...

NIE WIESZ CO WYBRAĆ?

Nasz personel chętnie pomoże w trafnym wyborze zabiegów. Przygotowaliśmy kilka propozycji Karnetów Piękna na różne okazje. Masz również możliwość samodzielnego skomponowania Karnetu Piękna - możesz wybrać dowolny zabieg z naszej oferty. Chętnie przygotujemy specjalnie dobrany zestaw zabiegów. Mając na uwadze indywidualne zapotrzebowania naszych Gości, z przyjemnością zaproponujemy zaproszenie zadowalające zarówno pod względem określonych oczekiwań, jak i pod względem ceny.

UWAGA!

Czas realizacji Karnetu Piękna wynosi 3 miesiące od daty wystawienia.

Ze względu na długi czas oczekiwania na wizytę w naszym Salonie uprzejmie prosimy osoby nie mogące do nas dotrzeć na umówiony termin wizyty o telefoniczne anulowanie rezerwacji w miarę możliwości w jak najszybszym terminie. Pozwoli to innym klientom na wcześniejsze skorzystanie z zabiegów oferowanych w naszym Gabinecie.

Karnety Piękna możesz obejrzeć w naszym katalogu internetowym.

 

Serdecznie dziękujemy

Zespół Salonu Kosmetycznego Azyl