O nas

Salon Kosmetyczny Azyl powstał w 1999 roku w Poznaniu w pięknej zielonej dzielnicy Grunwald.

 

Możemy napisać o tym, że mamy szeroki wybór zabiegów, kosmetyki z najwyższej półki, doświadczony i odpowiedzialny personel oraz wspaniałą atmosferę - to prawda. Ale czy nie tak pisze o sobie każdy salon kosmetyczny?

1999

U NAS TWOJE ZDROWIE JEST BEZPIECZNE

Czystość w gabinecie to nie tylko powycierane kurze i lśniące podłogi. Kładziemy ogromny nacisk na higienę i bezpieczeństwo wszystkich wykonywanych zabiegów. Sterylizacja narzędzi odbywa się w wysokiej klasy autoklawie medycznym. Narzędzia zapakowane do sterylizacji po jej wykonaniu są wyjałowione jak do operacji. Mamy ich pod dostatkiem - o każdej porze dnia możesz mieć pewność, że jesteś u nas bezpieczna lub bezpieczny. Ponadto stosujemy materiały jednorazowego użytku i środki dezynfekujące wysokiej klasy.

DLA NAS LICZY SIĘ CZŁOWIEK

Zapraszamy osoby niepełnosprawne. Posiadamy zjazd dla wózków inwalidzkich, szerokie przejścia wewnątrz Salonu, toaletę przystosowaną do osób niepełnosprawnych, a także fotel zabiegowy o regulowanej wysokości. Z nieskrywaną przyjemnością gościmy u nas osoby niepełnosprawne, po chemioterapii czy też osoby chcące wrócić do formy po chorobie. Cały personel naszego Salonu działa z dużym wyczuciem i subtelnością.

MAMA I DZIECKO MILE WIDZIANI

Bywają sytuacje, gdy nasze Klientki nie mają z kim zostawić swoich pociech - jesteśmy na to przygotowani. Jeśli zapisujesz się z wyprzedzeniem, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko pod okiem naszego personelu nie będzie się nudzić. Gry, zabawki czy kredki świecowe to także element wyposażenia naszego Salonu. Jeśli w trakcie zabiegu będziesz musiała nakarmić swoje maleństwo, to żaden problem. Prosimy tylko wcześniejsze poinformowanie nas o tym -  zarezerwujemy wtedy więcej czasu na zabieg.

CHWILA RELAKSU PRZY KAWIE

Czasem zdarza się, że Klienci przybywają do nas przed planowanym czasem wizyty lub towarzyszą im osoby, które czekają na nich w czasie zabiegu. Wolny czas można spędzić czytając aktualne wydania czasopism przy aromatycznej herbacie lub kawie. Osoby mające własny laptop lub tablet na pewno ucieszy dostęp do bezpłatnego WiFi.

ZAKUPY BEZ KOTA W WORKU

Prowadzimy sprzedaż detaliczną wybranych kosmetyków. Thalgo, RevitaLash, OPI oraz kilka innych marek to stały asortyment, w większości przypadków dostępny "od ręki". Jeśli planujesz zakup, a nie masz pewności czy dany krem lub preparat jest dla Ciebie odpowiedni, na pewno doradzimy, co wybrać, a także przekażemy próbki, aby Twój zakup był przemyślany i odpowiedni.

Zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj!