Nasz zespół

Zgrany i dobrze z sobą współpracujący zespół tworzą: Agnieszka, Justyna, Karolina, Kasia, Karina i Ania.

Jesteśmy pozytywnie nastawione do życia i ludzi, dlatego naszą pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

By podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, systematycznie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach tematycznych, seminariach i targach branży kosmetycznej. A tutaj znajdziesz nasze dyplomy.

Agnieszka

Agnieszka

kosmetolog

Jestem szczęściarą, gdyż moja praca jest moją pasją. Uwielbiam wyzwania i wysoko sobie stawiam poprzeczkę, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zrelaksowany klient i jego ponowne odwiedziny w salonie są dla mnie największą satysfakcją.

Justyna

Justyna

kosmetolog

Kosmetologia i podologia jest dla mnie jednocześnie pracą i pasją. Mój zawód sprawia mi ogromną satysfakcję i przyjemność. Każdego klienta staram się obsłużyć tak, jak sama chciałabym być obsłużona -na najwyższym poziomie.

Karolina

Karolina

kosmetolog

Kosmetyka to realizacja moich marzeń. Systematyczne doskonalenie moich umiejętności pomaga mi w obsłudze klientów, których zadowolenie po zakończonym zabiegu jest dla mnie cudownym uwieńczeniem wizyty.

Kasia

Kasia

kosmetolog

Jako kosmetyczka pracuję 15 lat, stale rozwijając swoje umiejętności. Lubię ten zawód, ponieważ pomaganie innym daje mi satysfakcję i spełnienie, a uśmiech na twarzy zadowolonego klienta mówi sam za siebie.

Karina

Karina

kosmetolog

Bycie kosmetyczką to dla mnie nieustanne rozwijanie swoich umiejętności interpersonalnych oraz ćwiczenie charakteru, cierpliwości i empatii.

Ania

Ania

kosmetolog

Moje zainteresowanie kosmetologią oraz podologią zrodziło się z miłości do ludzi i chęci dbania o ich dobre samopoczucie. Obserwowanie jak efekty mojej pracy cieszą klientów jest dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju.