Nasz zespół

Zgrany i dobrze z sobą współpracujący zespół tworzą: Agnieszka, Kasia, Karina i Ania.

Jesteśmy pozytywnie nastawione do życia i ludzi, dlatego naszą pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

By podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, systematycznie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach tematycznych, seminariach i targach branży kosmetycznej. A tutaj znajdziesz nasze dyplomy.

Agnieszka

Agnieszka

kosmetolog

Jestem szczęściarą, gdyż moja praca jest moją pasją. Uwielbiam wyzwania i wysoko sobie stawiam poprzeczkę, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zrelaksowany klient i jego ponowne odwiedziny w salonie są dla mnie największą satysfakcją.

Kasia

Kasia

kosmetolog

Jako kosmetyczka pracuję 15 lat, stale rozwijając swoje umiejętności. Lubię ten zawód, ponieważ pomaganie innym daje mi satysfakcję i spełnienie, a uśmiech na twarzy zadowolonego klienta mówi sam za siebie.

Karina

Karina

kosmetolog

Bycie kosmetyczką to dla mnie nieustanne rozwijanie swoich umiejętności interpersonalnych oraz ćwiczenie charakteru, cierpliwości i empatii.

Ania

Ania

kosmetolog

Moje zainteresowanie kosmetologią oraz podologią zrodziło się z miłości do ludzi i chęci dbania o ich dobre samopoczucie. Obserwowanie jak efekty mojej pracy cieszą klientów jest dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju.