Masaże ciała

Masaże całego ciała rozpoczynamy, (jeśli jest takie życzenie Klientki lub Klienta) peelingiem, po którym Klient zmywa ciało pod prysznicem. Do zabiegu oferujemy jednorazowe ręczniki, klapki, bieliznę. Zachęcamy Państwa do tego, by w czasie masażu relaksacyjnego zrezygnować, jeśli to możliwe, z rozmów telefonicznych.

Peeling całego ciała dodany do masażu - 70,00 zł


Masaż klasyczny całego ciała - 165,00 zł

Czas trwania zabiegu 60 min.


Masaż klasyczny całego ciała - 145,00 zł

Czas trwania zabiegu 45 min.


Masaż relaksacyjny - 165,00 zł

Czas trwania zabiegu 60 min.


Masaż relaksacyjny - 145,00 zł

Czas trwania zabiegu 45 min.


Masaż wyszczuplający ciała Thalgo Perfect Sculpt Massage - 185,00 zł

Czas trwania zabiegu 60 min.


Masaż wyszczuplający ciała Thalgo Perfect Sculpt Massage - 95,00 zł

Najczęściej obejmujący części ciała: od pasa do kolan + przedramiona lub od pasa, całe nogi.

Czas trwania zabiegu 30 min.


Masaż relaksacyjny ciała + masaż twarzy 

Cena wybranego masażu ciała + 60,00 zł za masaż twarzy


Masaż poszczególnych części ciała (bez peelingu):

  • nogi od pasa do kolan  (czas zabiegu 30 min.) - 70,00 zł
  • całe nogi, pośladki, brzuch (czas zabiegu 40 min.) - 90,00 zł
  • nogi od pasa do kolan + przedramiona (czas 30 min.) - 80,00 zł
  • plecy (czas zabiegu 30 min.) - 70,00 zł
  • stopy (czas zabiegu 20 min.) - 40,00 zł

Masaż Hawajski Lomi Lomi - 180,00 zł

Masaż Lomi-Lomi Nui jest formą hawajskiej „pracy z ciałem" pochodzącą z dawnych świątyń na Hawajach. Masaż Lomi Lomi to „Masaż troskliwych rąk". Nazwa ta w pełni oddaje sposób, w jaki masaż wpływa na ciało. Działa delikatnie, ale głęboko na mięśnie poprzez płynne głaskanie i nacisk, które pozwalają odbiorcy na odprężenie i głęboką relaksację. Ruch wykonywany jest przedramionami oraz dłońmi w rytm hawajskich melodii. Masowane jest całe ciało łącznie z twarzą i głową. Masaż może być wykonywany przez dwie osoby jednocześnie, co pozwala masowanemu osiągnąć jeszcze większy relaks. Ponieważ masujący pracuje intuicyjnie, kierując się potrzebami Klienta, masaż może być czasami powolny i bardzo odprężający lub intensywny i szybki. Masaż hawajski przynosi uczucie ulgi dla zmęczonych mięśni, poprawia elastyczność stawów, krążenie limfatyczne, tętnicze i żylne, harmonizuje układ nerwowy, podnosi poziom energii, bardzo intensywnie relaksuje.

Czas trwania masażu 75 min. - Rezerwowany czas na cały zabieg: ok.90 min.


Masaż Thalgo De La Mer - 145,00 zł

To masaż opracowany przez firmę Thalgo. Połączono w nim różne techniki zaczerpnięte z masażu: klasycznego, relaksacyjnego z elementami akupresury i drenażu limfatycznego, dzięki czemu pobudza układ krwionośny i limfatyczny oraz wspomaga wydalanie wody z tkanki tłuszczowej. Wykonuje się go wykorzystując olejki eteryczne o działaniu: wyszczuplającym, witalizującym, relaksacyjnym i detoksykującym.

Czas trwania masażu 45 min. - Rezerwowany czas na cały zabieg: ok. 60 min.


Indonezyjski masaż stemplami – Pantai Luar - 270,00 zł

Indonezyjski masaż wykonuje się stemplami skąpanymi w oleju z owoców awokado, w których znajdują się zioła i owoce posiadające właściwości aromatyczne, pobudzające krążenie, działające relaksacyjnie. Stemplami nasączonymi ciepłym olejem masuje się punktowo całe ciało. Olej automatycznie rozgrzewa wszystkie „stemplowane" punkty ciała. Po krótkim kontakcie ze stemplem o wysokiej temperaturze, ciało wysyła informację do centralnego układu nerwowego, który w odpowiedzi uruchamia mechanizmy regenerujące. Masaż poprawia krążenie, usuwa toksyny z organizmu, relaksuje i pobudza organizm do regeneracji. Działa kojąco na zmysły. Po masażu zawinięcie ciała w ciepły kompres na 10 min.

Czas trwania masażu 50 min. - Rezerwowany czas na cały zabieg: ok.75 min.


Masaż energetyczny ciepłymi kamieniami z lawy wulkanicznej - 190,00 zł

Masaż wykonujemy manualnie z zastosowaniem kamieni z lawy wulkanicznej i olejków eterycznych. Masaż ten powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawia cyrkulację krwi, przyśpieszając dostarczanie substancji odżywczych, usprawnia wydalanie toksyn z organizmu. Znany w dawnych kulturach masaż ciepłymi kamieniami wyrównuje przepływ energii, wycisza, relaksuje, łagodzi objawy stresu, zmniejsza napięcie mięśni i poprawia pracę narządów wewnętrznych.

Czas trwania masażu 75 min. - Rezerwowany czas na cały zabieg: ok. 90 min.

Masaż energetyczny ciepłymi kamieniami z lawy wulkanicznej - 175,00 zł

Czas trwania masażu 60 min. - Rezerwowany czas na cały zabieg: ok. 75 min.


Masaże Ajurwedyjskie

Ajurweda -znaczy "wiedza o życiu" bądź "sztuka życia". Ajurweda to system holistycznej medycyny naturalnej wywodzący się z Indii. Masaże stanowią jeden z elementów tego holistycznego systemu. Celem masażu jest przywrócenie harmonijnego przepływu energii życiowej poprzez stymulację punktów akupresurowych. Jest to subtelne połączenie masażu klasycznego i akupresury.

Zabiegi wspomagane są muzykoterapią i aromaterapią. Stosujemy wyłącznie produkty w 100% naturalne, oryginalne maści i lecznicze oleje ziołowe, sprowadzane z Indii. Umiejętności, wiedzę oraz certyfikat upoważniający do wykonywania tradycyjnego masażu ajurwedyjskiego ( abhyangam ) oraz masażu olejowo -ziołowego (dhara) zdobyłyśmy w Centrum Ajurwedy Izabeli Demozzi w Warszawie, jedynego przedstawiciela ajurwedyjskiego instytutu zdrowia Panchakarma Institute And Research Center w Kerali na południu Indii.

Umiejętność wykonywania zabiegów; Udvarthanam, Pindasweda, Garshanam oraz wiedzę pozwalającą rozważnie pracować na preparatach i ziołach stosowanych w medycynie ajurwedyjskiej zdobyłyśmy pod okiem Dr Amadio Bianchi od ponad 40 lat, zajmującego się upowszechnianiem kultury i filozofii indyjskiej, prowadzącego szereg wykładów z zakresu medycyny ajurwedyjskiej na terenie Europy i Ameryki Płd. m. in.w ramach Międzynarodowej Szkoły Jogi i Ajurwedy C. Y. Suryja.


Masaż tradycyjny Abhaynga - 230,00 zł

Celem wszystkich masaży ajurwedyjskich jest przywrócenie równowagi energetycznej całego organizmu. Abhyangam stanowi element wielu terapii ajurwedyjskich. Składa się z kilku elementów: masażu głowy i karku, masażu przedniej i tylnej części ciała, masażu stóp, rąk oraz masażu twarzy jako elementu zamykającego całość zabiegu. Przywraca harmonijny przepływ energii w ciele, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stresy i negatywne emocje, działa energetyzująco i regenerująco, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, aktywizuje system odpornościowy oraz wpływa na ogólną poprawę samopoczucia.

Czas trwania zabiegu ok. 90 min.


Masaż olejowo - ziołowy Shirodhara  - 250,00 zł

Dhara -masaż olejowy na "trzecie oko" jest jednym z najważniejszych zabiegów ajurwedyjskich. Bardzo głęboko relaksuje, ma wręcz działanie transowe. Pomaga w zaburzeniach układu nerwowego i hormonalnego, w chronicznych bólach głowy, zatok, bezsenności, w kłopotach z koncentracją i pamięcią. Działa odżywczo na skórę głowy i włosy. Wzmacnia siły witalne organizmu.

Czas trwania zabiegu ok. 40 min.


Masaż Abhyanga z masażem olejowo – ziołowym na "trzecie oko" (dhara) - 480,00 zł

Czas trwania zabiegu ok. 150 min.


Masaż czekoladą z czekoladowym peelingiem - 250,00 zł

Masaż ciepłą czekoladą jest idealnym upominkiem dla smakoszy czekolady. Polecany dla osób potrzebujących szybkiej poprawy stanu skóry, relaksu i odpoczynku. Zabieg rozpoczynamy intensywnym peelingiem całego ciała, po którym wykonujemy godzinny masaż czekoladowy. Skóra po zabiegu jest dobrze nawilżona, odżywiona i zmysłowo pachnąca, a zastrzyk pozytywnej energii podany w czasie seansu spowoduje, iż zniknie nawet największa chandra i zmęczenie.

Czas trwania masażu 60 min. - Rezerwowany czas na cały zabieg: ok. 90 min.

Masaż czekoladą bez peelingu - 180,00 złZabieg Garshanam - 230,00 zł

Garshanam to zabieg głęboko peelingujący. Intensywny peeling wykonywany jest za pomocą specjalnie przygotowanej soli z mieszanką ziołową. Po intensywnym masażu peelingiem (30-40 min) Klient zostaje zawinięty w kokon na 20min., co umożliwia silny detoks poprzez intensywne działanie napotne. Zabieg zalecany jest szczególnie przed rozpoczęciem lub w trakcie trwania wszelkiego rodzaju kuracji oczyszczających, wyszczuplających.

Czas trwania zabiegu: ok. 75 min.