Neoderma Bio-Peeling - głębokie złuszczanie naskórka

Neoderma Bio-Peeling / Peeling ziołowy Decaar zawiera wyłącznie czyste, specjalnie wyselekcjonowane zioła takie jak wyciąg z mięty pieprzowej, olejek miętowy, nagietek, wyciąg z melisy, algi, które poprawiają krążenie i rewitalizują skórę. Zabieg ma podwójne działanie: mechaniczne i biologiczne. Powoduje intensywne złuszczanie naskórka, przyspiesza regenerację skóry. Podczas procesu złuszczania skóry nie można drapać, "zrywać" łuszczącego się naskórka, korzystać z kąpieli słonecznych, solarium, kremów samoopalających, basenu i sauny.

Neoderma BioPeeling w Salonie Kosmetycznym Azyl w PoznaniuIlość zabiegów uzależniona jest od problemów skórnych i reakcji skóry na działanie ziół.

Wskazania: trądzik, blizny potrądzikowe, nadmierne przetłuszczanie skóry, trądzik różowaty, rozszerzone pory skóry, nadmierne rogowacenie, przebarwienia, drobne bruzdy i zmarszczki.

Zabieg głębokiego złuszczania można wykonać na mniejszych lub większych obszarach skóry. Cena zabiegu uzależniona jest od wielkości powierzchni, co wiąże się z ilością wykorzystanego materiału. Ustalamy to z klientem przed przystąpieniem do zabiegu.

  • Neoderma Bio-peeling twarzy poprzedzony oczyszczaniem skóry - 490,00 zł (czas trwania zabiegu: ok. 130 min.)
  • Neoderma Bio-peeling twarzy bez oczyszczania skóry - 410,00 zł
  • Neoderma na plecy (bez oczyszczania, 1/2 - 2/3 powierzchni pleców) - 440,00 zł
  • Neoderma na plecy (bez oczyszczania, całe plecy) - 460,00 zł
  • Oczyszczanie pleców w przypadku wykonywania Neodermy - 130,00 zł

W cenę zabiegu wliczone są kosmetyki do pielęgnacji domowej w czasie złuszczania naskórka i wizyta kontrolna po zabiegu.