Pielęgnacja rzęs i brwi

Henna rzęs i brwi 

Posiadamy hennę zarówno proszkową, jak i kremową.

Farbowanie brwi i rzęs oraz wymodelowanie linii brwi najlepiej powierzyć osobom z doświadczeniem, a wtedy zabieg będzie dla nas w pełni satysfakcjonujący. Koloryzacja henną pozwoli podkreślić kolor rzęs, nadać piękny odcień brwiom, pokryć siwe włoski, zatuszować niedoskonałości w zagęszczeniu brwi i nadać im piękny kształt, podkreślający naturalne rysy twarzy. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: jęczmień na powiece, obrzęk, wysypka alergiczna, otarcia wokół oczu i brwi, uczulenie na hennę.

Do koloryzacji rzęs należy zdjąć soczewki kontaktowe

Bardzo ważne!

Jeśli chcemy wykonać zabieg koloryzacji henną pierwszy raz w swoim życiu, koniecznie należy poinformować osobę obsługującą, że jest to właśnie ten pierwszy raz. Przy pierwszym kontakcie z henną zalecane jest wykonanie próby uczuleniowej, polegającej na nałożeniu kropelki henny za uchem klientki. Po 24 godzinach -jeśli stwierdzimy, że nie było odczuwalne żadne pieczenie i skóra pozostaje bez zmian, można przystąpić do zabiegu. Uczulenia na hennę zdarzają się bardzo rzadko, ale jednak się zdarzają. Próba uczuleniowa pozwoli nam uniknąć ewentualnych niemiłych niespodzianek.

 • Rzęsy + brwi + regulacja - 45,00 zł
 • Rzęsy - 30,00 zł
 • Brwi - 30,00 zł
 • Regulacja - 16,00 zł
 • Regulacja brwi woskiem - 16,00 zł
 • Rzęsy + regulacja brwi - 35,00 zł
 • Brwi + regulacja - 35,00 zł

Trwała ondulacja rzęs - 65,00 zł

Trwała na rzęsy wykonywana jest w celu długotrwałego wymodelowania rzęs oraz ich wielotygodniowego delikatnego podkręcenia. Stosowana jest na proste rzęsy. Trwała na rzęsy pozwala nam zaoszczędzić czas na ich modelowanie. Po zabiegu wystarczy je tylko wytuszować w celu pogrubienia, jeśli jest taka potrzeba. Zabieg trwa około czterdziestu minut, natomiast efekt utrzymuje się nawet do dwóch miesięcy.

Czas trwania zabiegu około 40 min.


Laminacja, lifting i botox rzęs Noblelashes - 150,00 zł

Lifting i laminacja rzęs to nieinwazyjne i  w 100% bezpiecznie zabiegi, które pozwalają na podkreślenie naturalnego piękna rzęs. Polecamy je w szczególności osobom, których rzęsy są:

 • jasne
 • rzadkie
 • rosnące w linii prostej
 • oporne na działanie maskary czy zalotki

Na czym polega lifting rzęs?

Lifting rzęs jest zabiegiem podnoszącym i podkręcającym rzęsy. Zaczynamy od oczyszczenia i zabezpieczenia okolic oka, następnie zawijamy rzęsy na malutki silikonowy wałek. Nakładamy na rzęsy specjalny preparat.

Na czym polega laminacja rzęs?

Po wykonaniu liftingu aplikujemy na rzęsy olejek keratynowy. Jest to bardzo wartościowa odżywka, zawierająca proteiny zboża, soi i keratyny. Działa nie tylko na zewnętrzny wygląd rzęs, ale też nawilża je i odbudowuje. Rzęsy po laminacji stają się wyraźnie podkręcone, widocznie uniesione i pogrubione. Włoski są elastyczne i miękkie.

Pielęgnacja rzęs po zabiegu

Efekt zabiegu utrzymuje się do 8 tygodni.

Po zabiegu można tak jak zawsze wykonywać demakijaż oraz makijaż. Należy jednak w pierwszych dniach po zbiegu zachować ostrożność - nie pocierać oczu i nie moczyć ich np. w czasie kąpieli w basenie bez specjalnych okularków.

Przeciwwskazania

Nie zalecamy zabiegu liftingu i laminacji rzęs osobom, które przechodzą infekcje i niedyspozycje oczu, typu jęczmień, zapalenie spojówek czy alergie, ewentualnie choroby przewlekłe. Osoby o szczególnej wrażliwości oczu i noszące szkła kontaktowe prosimy poinformować o tym fakcie kosmetyczkę przed zabiegiem.

Czas trwania zabiegu ok. 60-90 min.


 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Secret Lashes - od 180,00 zł

Rzęsy Secret Lashes aplikowane w naszym Salonie produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniając trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Posiadamy gamę rzęs o różnym kształcie, grubości i długości, aby stworzyć najbardziej naturalny wygląd oka. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć i opalać. Rzęsy Secret Lashes można nosić długotrwale. Przyklejane są rzęsa do rzęsy. Są lekkie, wyglądają i zachowują się jak naturalne. Nie trzeba ich malować. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełnić co dwa do trzech tygodni.

Volume Russian Style 2:1

Jest to technika stylizacji pozwalająca na otrzymanie najpełniejszych, a zarazem najlżejszych rzęs z racji na bardzo małą wagę i bardzo cienki rozmiar sztucznej rzęsy. Metoda ta polega na doklejeniu kilku uformowanych w kępkę rzęs do jednej naturalnej. Pozwala nam to na największą możliwość zagęszczenia nawet przy małej ilości rzęs naturalnych – efekt push-up, mniejsze obciążenie rzęsy naturalnej niż przy metodzie 1:1, mniej widoczne ubytki pomiędzy uzupełnieniami oraz ułatwionaa stylizacja oka i zwiększenie możliwości dobrania idealnego efektu.

Zalecamy, by przed zabiegiem przedłużania rzęs nie wykonywać makijażu, w szczególności rzęs, ponieważ demakijaż mocno nawilża i zmiękcza rzęsy, co utrudnia przyklejanie nowych.

 • Metoda 1:1 - 180,00 zł
 • Metoda objętościowa Volume Russian Style 2:1 - 220,00 zł
 • uzupełnienie po tygodniu - 90,00 zł
 • uzupełnienie po 2 tygodniach - 120,00 zł
 • zdjęcie rzęs - 20,00 zł