Koszyk jest pusty

ZAPISZ SIĘ

61 8 614 688

Moje konto

Zabiegi z wykorzystaniem produktów OPI

Cennik

GelColor O.P.I to najnowocześniejsza technologia produktu, umożliwiająca ekspresową aplikację, piękny i trwały kolor, bezpieczeństwo dla paznokci. GelColor nie jest lakierem hybrydowym. Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium O.P.I i jest pierwszą na świecie. Metoda bardzo szybka w aplikacji. Wytrzymałość lakierożelu ok 2-3 tygodni.

Manicure

 • GelColor O.P.I. kolor - 50,00 zł
 • GelColor O.P.I. french - 55,00 zł
 • GelColor O.P.I. kolor + manicure - 90,00 zł
 • GelColor O.P.I. french + manicure - 95,00 zł

Pedicure

 • GelColor O.P.I. kolor - 50,00 zł
 • GelColor O.P.I. french - 55,00 zł
 • GelColor O.P.I. kolor + pedicure - 140,00 zł
 • GelColor O.P.I. french + pedicure - 145,00 zł
 • zdjęcie lakierożeli - 10,00 zł

Gel Break

 • 3-stopniowa kuracja do paznokci zniszczonych i osłabionych po hybrydzie 20,00 zł

Wybierz GelColor O.P.I

Czy wiesz czym jest GelColor?

To nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju światłoutwardzalny żel do paznokci. Zbudowany jest z delikatnej siatki molekuł, przez którą przenika powietrze i wilgoć. Dzięki temu paznokcie utrzymane są w dobrej kondycji. Widać to gołym okiem po zdjęciu żelu – paznokieć wcale nie jest osłabiony, ani zniszczony.

Jakie są jego zalety?

 • Delikatna natura – nie niszczy paznokci.
 • Połysk – nałożony GelColor pięknie błyszczy, zwłaszcza jeśli jest utrwalony pod specjalną lampą LED marki OPI
 • Trwałość – utrzymuje się nawet 2-3 tygodnie. Nie odwarstwia się, jest elastyczny i pracuje razem z paznokciem.

Jak się go nakłada?

Tak jak normalny lakier do paznokci. Należy go jedynie utrwalić pod lampą LED. W zależności od jakości lampy, może to trwać nawet 30 sekund!

Lakiery hybrydowe OPI w Salonie Kosmetycznym Azyl GelColor OPI w Salonie Kosmetycznym AzylLakiery hybrydowe OPI w Salonie Kosmetycznym Azyl

Czym GelColor różni się od lakieru hybrydowego?

Hybryda to żel połączony z lakierem do paznokci, natomiast GelColor to pigment połączony z delikatnym, nieinwazyjnym żelem 6. generacji, o drobnych molekułach, przepuszczających najcenniejszą dla paznokci wilgoć.

 


Gel Break System O.P.I zregeneruje Twoje paznokcie

Zabieg Gel Break - 20,00 zł

Kiedy warto stosować?System Gel Break OPI

Jeśli należysz do osób, które uwielbiają manicure żelowy, lecz obawiasz się zniszczenia paznokci, System Gel Break OPI będzie doskonałym rozwiązaniem. 3-stopniową kurację z wykorzystaniem preparatów O.P.I. warto przeprowadzić w czasie przerwy od manicure żelowego. Wystarczy zaledwie tydzień, by cienkie i łamliwe czy też rozdwajające się paznokcie wróciły do formy.

Przerwa w stosowaniu żelu wcale nie musi oznaczać chodzenia bez manicure - System Gel Break obejmuje serum w trzech subtelnych odcieniach pasujących do każdego odcienia skóry.

3 kroki Gel Break

Odżywiająca kuracja System Gel Break obejmuje profesjonalne produkty

Krok 1 - Serum Infused Base Coat - baza wzbogacona o regenerujące witaminy i minerały. Zawiera formułę ze specjalnymi pigmentami, które niwelują efekt żółknięcia paznokci i maskują przebarwienia.

Krok 2 - Warstwa delikatnego koloru, wzbogacona witaminami dla uzyskania efektu naturalnie zdrowych i perfekcyjnych paznokci. 

 • Odcień Properly Pink - idealny dla jasnej karnacji
 • Odcień Too Tan-tilizing - idealny dla średniej karnacji
 • Odcień Barely Beige - idealny dla ciemnej karnacji

Krok 3 - Ultra błyszczący top coat dla ochrony Twoich paznokci

Korzyści z kuracji Gel Break

Wystarczy tylko tydzień stosowania System Gel Break, by Twoje paznokcie zostały wzmocnione i odzyskały zdrowy wygląd. Kuracja Gel Break wyraźnie poprawia kondycję paznokci i zapewnia długotrwałe efekty.

Jeśli po jej stosowaniu będziesz chciała wrócić do manicure żelowego, pamiętaj, by wybrać produkty GelColor OPI, które nie niszczą paznokci.

Garść porad od OPI

Pewnie nie raz zdarzyło Wam się obudzić z wzorem pościeli odciśniętym na paznokciach pieczołowicie pomalowanych wieczorem? Jak uniknąć takich sytuacji i trwale pomalować paznokcie radzą eksperci O.P.I.

Krótka uwaga na wstępie: lakiery O.P.I. nie są szybkoschnące - czas ich wysychania zajmuje od 15-20 minut. Dlaczego lakiery nie wysychają w minutę? Ponieważ zawierają dużą ilość kolorowego pigmentu i minimalną ilość rozcieńczalników. Taki skład opracowano dla bezpieczeństwa paznokci.

Lodówka

Lakiery warto trzymać w lodówce.

Pocieranie

Przed użyciem należy pocierać buteleczkę w dłoniach, aby pigment i pozostałe składniki dobrze się ze sobą połączyły. Dzięki temu lakiery nie będą gęstnieć, a proces ich wysychania będzie trwał wolniej.GelColor OPI w Salonie Kosmetycznym Azyl

Dwie warstwy

Zamiast nakładać na paznokieć jedną grubą warstwę lakieru, lepiej położyć dwie cieńsze. Pierwsza stanowi podkład, a druga nadaje właściwy kolor. Paznokcie pomalowane w ten sposób szybciej wyschną.

Baza i top

Warto używać bazy i topu - jest to pozornie droższe rozwiązanie, ponieważ tak naprawdę pozwala na uzyskanie trwalszego manicure'u, dzięki czemu zużywamy mniej lakieru.

Odtłuszczenie

Przed nałożeniem lakieru paznokcie koniecznie muszą być odtłuszczone, aby lakier lepiej się na nich trzymał i dobrze wysechł. Większość z nas przed nałożeniem lakieru stosuje zmywacz do paznokci, co jest błędem - większość zmywaczy do paznokci zawiera olejki, które chronią płytkę paznokcia przed działaniem acetonu.

Przyspieszacz wysychania

Wysychanie lakieru przyspieszy specjalny preparat o wodnistej konsystencji. np. OPI - Drip Dry. Nie obciąży on warstwy lakieru, a przeniknie przez wszystkie jego warstwy wysuszając je.

Porady opracowano na podstawie magazynu "Nail Bar OPI"

 

Chciałabyś wiedzieć więcej?

Zapraszamy do naszego Salonu – znajdziesz u nas bogatą ofertę produktów OPI, a także wykonasz bezpieczny, higieniczny i profesjonalny manicure i pedicure z użyciem produktów OPI

 

Podziel się z nami swoją opinią

Doceniamy konstruktywną krytykę naszych Klientek i Klientów

wystaw opinię

Nasz salonwspółpracuje z:

W dniu 25 maja 2018 zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (dalej jako Rozporządzenie). W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny i wyjaśnić jak przetwarzamy Państwa dane. Szczegóły tutaj >>