Pielęgnacja dłoni

Sterylizacja narzędzi w Salonie Kosmetycznym Azyl  Sterylizacja narzędzi w Salonie Kosmetycznym Azyl


Manicure tradycyjny cążkowy z odżywką lub bez odżywki - 55,00 zł

Manicure wykonywany w naszym salonie jest dla Państwa w pełni bezpieczny, gdyż narzędzia używane w czasie zabiegu poddawane są sterylizacji w wysokiej temperaturze w autoklawie medycznym.

 • Malowanie lakierem (baza, lakier, top cold) - 15,00 zł
 • Malowanie french - 15,00 zł

Manicure biologiczny bezcążkowy z odżywką lub bez odżywki - 55,00 zł

Wykonywany jest przy użyciu delikatnych płynów zmiękczających skórkę wokół płytki paznokcia. Zmiękcza skórki nadając im ładną formę, a paznokcie dzięki odżywieniu, nawilżeniu i nadaniu odpowiedniego kształtu odzyskują zdrowie i estetyczny wygląd.


Manicure japoński z manicurem tradycyjnym - 75,00 zł

Manicure japoński samodzielny - 45,00 zł

Manicure japoński tzw. P Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Manicure ten nadaje paznokciom blask jednocześnie zasilając je w składniki odżywcze tj. wit. A i E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. Nakładamy na paznokcie specjalna pastę, której zadaniem jest głębokie odżywienie płytki paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę puder w celu zatrzymania składników zawartych w paście, chroniąc przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowo uzyskujemy jedwabisty połysk utrzymujący się na paznokciu ok. 2 tygodnie. Metoda ta wspiera zdrowy wzrost paznokci, wzmacnia je, zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu. Zalecana jest do paznokci kruchych, łamliwych, rozdwajających się.


Manicure SPA - 110,00 zł

Zabieg manicure połączony z peelingiem dłoni, odżywczą maską na bazie składników aromaterapeutycznych bogatych w witaminy oraz ekstrakty roślinne, zakończony kąpielą parafinową.


GelColor O.P.I - od 50,00 zł

GelColor O.P.I to najnowocześniejsza technologia produktu, umożliwiająca ekspresową aplikację, piękny i trwały kolor, bezpieczeństwo dla paznokci. GelColor nie jest lakierem hybrydowym. Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium O.P.I i jest pierwszą na świecie. Metoda bardzo szybka w aplikacji. Wytrzymałość lakierożelu ok 2-3 tygodni.

 • GelColor O.P.I. kolor - 50,00 zł
 • GelColor O.P.I. french - 55,00 zł
 • GelColor O.P.I. kolor + manicure - 105,00 zł
 • GelColor O.P.I. fench + manicure - 110,00 zł

Więcej informacji na temat zabiegów dostępnych w naszym Salonie z wykorzystaniem produktów O.P.I. znajdziesz tutaj.


Usługi dotyczące pielęgnacji paznokci wykonywane bez zabiegu manicure:

 • zdjęcie lakierożeli O.P.I. przy zabiegu manicure - 15,00 zł
 • zdjęcie lakierożeli O.P.I. bez zabiegu manicure - 25,00 zł
 • zdjęcie hybryd, tipsów (niewykonywanych w naszym Salonie) - 40,00 zł
 • malowanie lakierem (lakier, baza, top) lub french - 30,00 zł
 • opiłowanie paznokci - 20,00 zł
 • peeling dłoni - 15,00 zł
 • peeling + masaż dłoni + krem - 40,00 zł

Gel Break - trzystopniowa kuracja do paznokci zniszczonych i osłabionych po hybrydzie - 25,00 zł

GelBreak OPI to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd.

Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie warstwy nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

3 kroki do tego, żeby przywrócić zdrowie i blask paznokciom zniszczonym po hybrydzie.


Kąpiele parafinowe dłoni - 55,00 zł

Zabieg ten zmiękcza, głęboko nawilża i odżywia skórę dłoni zwiększając ich elastyczność, dzięki czemu dłonie stają się przyjemne w dotyku. Brzoskwiniowa parafina bogata w witaminę E stymuluje krążenie krwi i nadaje dłoniom zdrowy wygląd.

Etapy zabiegu: dezynfekcja - peeling - serum - 2/3 zanurzenia w parafinie - kompres - pielęgnacja końcowa


Aksamitne dłonie - 45,00 zł

Zabieg pielęgnacyjny dłoni rozpoczynający się peelingiem na bazie kwasów owocowych lub ziarnistym, po którym nakładamy serum odżywcze. Po wmasowaniu aktywnych preparatów nakładamy maseczkę pielęgnacyjno-odżywczą. Kosmetyki do zabiegu dobieramy uwzględniając potrzeby skóry dłoni.


Zabieg rozjaśniająco-nawilżający dłoni - 130,00 zł

Zabieg przeznaczony do dłoni suchych, z przebarwieniami, wymagających regeneracji.

Zabieg rozpoczynamy nałożeniem kwasu ferulowego, który ma właściwości rozjaśniające, odmładzające i minimalizujące przebarwienia. Dodatkowo 5% kwas mlekowy nawilża i stymuluje syntezę ceramidów, zapewniając prawidłową ochronę skóry. Po eksfoliacji dłonie zostają poddane kąpieli parafinowej .W efekcie zabiegu dłonie są rozjaśnione, wygładzone i doskonale nawilżone.

Czas trwania zabiegu: ok. 40 min


Zabieg regenerujący dłoni z zastosowaniem fal radiowych - 140,00 zł

Zabieg z zastosowaniem zaawansowanych technologicznie preparatów i specjalistycznego urządzenia imitującego fale radiowe. Doskonale odmładza skórę, stymuluje aktywność komórkową oraz produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego. Polecany w serii szczególnie dla dłoni przesuszonych i z oznakami starzenia.