Pielęgnacja stóp

W naszym Salonie przed każdym zabiegiem wykonywana jest medyczna sterylizacja narzędzi.

Sterylizacja narzędzi w Salonie Kosmetycznym Azyl  Sterylizacja narzędzi w Salonie Kosmetycznym Azyl

 

W Salonie przy pielęgnacji stóp pracują wyłącznie osoby posiadające wieloletnie doświadczenie. Pracujemy wspierając się kosmetykami firmy Gehwol, zachowując maksymalną z możliwych sterylizację narzędzi w autoklawie medycznym. Stosujemy jednorazowe ręczniki, wykładki misek i wysokiej jakości produkty do dezynfekcji powierzchni.

Uczestniczymy w Powszechnym Programie Profilaktycznym Zdrowe Nogi prowadzonym przez firmę farmaceutyczną Miralex pozwalającym nam poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie podologii. Już pięć osób z naszego Salonu ukończyło szkolenie z zakładania klamer drutowych VHO OSTHOLD PERFECT. Uczestniczymy w programie PediMyk – Grzybice mającym na celu diagnostykę grzybic oraz kierowanie pacjentów do badań mikologicznych koordynowanych przez PPP Zdrowe Nogi wspólnie z Zakładem Mikologii Lekarskiej i Dermatologii w Poznaniu. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach z zakresu podologii.

W ramach kosmetyki ogólnej możemy przez pielęgnację stóp działać wzmacniająco i regulująco na cały organizm. Zajmujemy się stopami, które nie wymagają jeszcze interwencji lekarza. Oferujemy zatem Państwu usługę w zakresie usuwania odcisków na stopie i między palcami, korekty wrastających paznokci, pielęgnacji pękających i nadmiernie rogowaciejących pięt oraz zabiegi pielęgnacyjno-relaksacyjne tj. maski, peelingi, masaże nóg i stóp.

Przychodząc do nas na zabieg pedicure jesteś we właściwym miejscu i we właściwych rękach. Jesteś bezpieczny.


Pedicure biologiczny frezarką z odżywką lub bez odżywki - 100,00 zł

Pedicure wykonywany jest za pomocą profesjonalnego urządzenia do specjalistycznej pielęgnacji stóp firmy Gerlach - lidera w produkcji profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji stóp i sprzętu dla specjalistów pielęgnacji stóp. Za pomocą przyrządów frezująco-odsysających szybko i skutecznie można usunąć zrogowaciały naskórek, odciski, a także pielęgnować paznokcie.

Pedicure przy pomocy frezarki polecamy również diabetykom.

 • malowanie lakierem (baza, lakier, top), french, infinite shine - 15,00 zł
 • peeling - 10,00 zł
 • masaż stóp (15 min.) - 20,00 zł

Pedicure leczniczy-podologiczny z odżywką lub bez odżywki - 100,00 zł

Pedicure leczniczy adresowany jest w szczególności do osób mających problem z modzelami: nagniotkami, zdeformowanymi paznokciami oraz dla osób ze stopą cukrzycową. W cenę zabiegu wliczone są modzele, odciski, opracowanie pęknięć i rozpadlin pięt, wrastające paznokcie w początkowej fazie bez użycia klamer.


Pedicure SPA - 140,00 zł

Pedicure frezarkowy + oczyszczający peeling stóp + relaksujący masaż + odświeżająco-nawilżająca maska na stopy lub parafina.


Zabiegi stóp bez wykonywania kompleksowego zabiegu pedicure:

 • masaż stóp (20 min.) - 30,00 zł
 • pielęgnacja paznokci i skórek palców stóp - 60,00 zł
 • opracowanie pięt frezarką - 65,00 zł
 • usuwanie odcisków bez zabiegu pedicure (do 2 odcisków) - 50,00 zł
 • obcięcie i opiłowanie paznokci u stóp - 45,00 zł
 • malowanie paznokci u stóp - 25,00 zł
 • zdjęcie lakierożelu OPI - 20,00 zł

Metody korekcji wrastających paznokci

 

Tamponada - opatrunek przy wrastającym paznokciu - 20,00 zł


Rurki Suci-Protektor 1 szt. - 25,00 zł

Stosowane przy niewielkim wrastaniu paznokcia. Metoda ta pozwala kontrolować tor rośnięcia paznokcia. Rureczkę nasuwa się na odpowiednio przygotowany brzeg paznokcia i utrwala masą do rekonstrukcji paznokcia.


Klamry BS Quick-Spange 1 szt. - 60,00 zł

Klamry BS Quick zalecane są w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Klamra naklejana jest na płytkę paznokciową. Długotrwałe jej stosowanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej, a tym samym likwiduje dolegliwości i zapobiega ponownemu wrastaniu.


Klamry metalowe VHO OSTHOLD PERFECT 1 szt. - 120,00 zł

Klamry metalowe stosujemy w przypadkach, gdy zawiodły inne sposoby korekcji wrastających paznokci oraz w stanach zapalnych wału paznokciowego, przy wrastających paznokciach u diabetyków, przy braku efektów po operacji, przy zaburzeniach wzrostu paznokcia. Skutecznie przynoszą ulgę w bólu, nie przeszkadzają podczas chodzenia.


Rekonstrukcja płytki paznokcia 1 szt. - 15,00 zł

Zabieg rekonstrukcji paznokcia żelem światłoutwardzalnym z clotrimazolem wykonuje się najczęściej w przypadku ubytków płytki paznokcia spowodowanych dużymi uszkodzeniami mechanicznymi lub grzybicą paznokcia, jako jeden z etapów w leczeniu, w celu zahamowania dalszego rozwoju choroby.


GelColor O.P.I - od 50,00 zł

GelColor O.P.I to najnowocześniejsza technologia produktu, umożliwiająca ekspresową aplikację, piękny i trwały kolor, bezpieczeństwo dla paznokci. GelColor nie jest lakierem hybrydowym. Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium O.P.I i jest pierwszą na świecie. Metoda bardzo szybka w aplikacji. Wytrzymałość lakierożelu ok 4 tygodni przy stopach i ok. 2-3 tyg. na dłoniach. Jest to najnowocześniejsza metoda długotrwałego lakieru, najbezpieczniejsza dla paznokci, wyprzedzająca znacznie technologię żeli naturalnych i hybrydowych. Polecamy!

 • GelColor O.P.I. kolor - 50,00 zł
 • GelColor O.P.I. french - 55,00 zł
 • GelColor O.P.I. kolor + pedicure - 150,00 zł
 • GelColor O.P.I. french + pedicure - 155,00 zł
 • zdjęcie lakierożeli - 15,00 zł

Więcej informacji na temat zabiegów dostępnych w naszym Salonie z wykorzystaniem produktów O.P.I. znajdziesz tutaj.


Maska na pękające pięty i nadmierne rogowacenie - 25,00 zł


Parafina na stopy - 40,00 zł